Алушовски пред Елверум: Не смееме да го потцениме противникот

Вардар утре на домашен терен првпат ќе го пречека норвешкиот тим

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *