Анчелоти во „прашалници“ кога му го спомнаа името на фудбалерот кој по 11 години си заминува од Евертон (Видео)

Урнебесна реакција на италијанскиот стратег.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *