Анчелоти: Во Шпанија има играчи кои може да ги заменат Меси и Рамос, а еден од нив игра во Реал

Тренерот на Кралевите го пофали младиот крилен играч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *