Ансу Фати нема милост, му „скрши кичма“ на 15 години постар соиграч (Видео)

Искусниот играч на Барселона ќе ја памти финтата која му ја направи тинејџерот на тренинг.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *