Аргентина може и без Меси: Хет-трик за 22 минути на Лаутаро против Мексико (видео)

За сите четири погодоци „највиновен“ беше младиот голгетер на Интер.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *