Арменд Алими: Шкендија може да го прегрми гостувањето во Рига, во Скопје ќе се одлучува победникот

Капитенот на тетовци очекува да се поправи впечатокот од несупехот против Мура и одлуката за патникот во третото квалификациско коло да падне во реваншот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *