Арминија ја најде слабата точка на Баерн

Баварците не се снаоѓаа на терен покриен со снег, на гостите не им се веруваше колку лесно даваат голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *