Арсенал се засилува со голман кој минатата сезона прими 63 гола во Премиер лигата

Топчиите се пред потпис со третиот нов играч за ова лето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *