Атлетико по речиси 11 години, конечно ја победи Барселона во Примера

Глупоста на голманот на каталонскиот гигант го реши дербито во Мадрид

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *