Тер Штеген сакаше да го глуми Нојер и на Атлетико му подари гол (Видео)

Голем кикс на голманот на Барселона

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *