Борусија ќе го изненади Лајпциг во Менхенгладбах

Тренерот на Вардар типува дека ќе се урнат две серии, едната на Вердер без пораз во 2019 година и втората на Лајпциг, екипа која не знае за неуспех во дуелите со Борусија Менхенгладбах

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *