Баерн Минхен и ПСЖ ќе бидат без петмина од тие кои беа дел од ланското финале во ЛШ

Многу проблеми за актуелниот германски, европски и светски првак, но и противникот не е комплетен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *