Баерн знае што е добро, во јануари ќе го купи најдобриот стрелец во Австрија

Баварците знаат дека цената на 19-годишниот фудбалер на Салцбург само ќе расте, па сакаат да го обезбедат неговиот потпис во следниот преоден рок.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *