Барса ги дава Ракитиќ и Кутињо за Нејмар, Реал одговори со контра, го нуди Винисиус

Бразилецот е во фокусот во овој период од летниот трансфер-пазар, а за него битка бијат шпанските гиганти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *