Барса го купи за 5 милиони евра, а не би го продала за помалку од 1 милијарда!

Новиот договор на Педри ќе има клаузула која е светски рекорд во фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *