Барса мора да побрза, Меси насмеан се сликаше со половина ПСЖ! (Фото)

Каталонците веруваат дека уште денеска ќе потпишат нов договор со Меси, а тој на Ибица се слика со играчи на ПСЖ.

Слични вести...