Барса „врза“ талент со 500 милиони евра клаузула, но може да остане без друг „бисер“

Во фабриката „Ла Масија“ е пронајден наследникот на Алба, премиерлигашите го мамат Мориба.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *