Барселона ќе лечи „рани“ со убедлива победа над Гранада

Каталонците само со лесни три бода ќе го заборават дебаклот од Баерн Минхен.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *