Бекам задоволен од своите, а попладнево ќе навива и за Лалињата (Фото)

На првите два натпревари на Мундијалот во Катар беа постигнати вкупно 10 гола, што е просек од пет голови по меч, а ако верувате дека на третиот меч на СП помеѓу Сенегал и Холандија од 17 часот ќе паднат барем 5 гола, квотата во Sport Life за оваа игра е дури 9.25 и може одлично да заработите ако погодите.

Англиската легенда Дејвид Бекам сигурно е задоволен од изданието на неговите сонародници кои го надиграа Иран со 6-2, а и попладнево Бекс си има свој фаворит, ќе биде на страната на Холанѓаните.

- Оглас -

Најнови вести