Се договорил со Трепча, но кога видел каде дошол, побарал раскин само по 10 секунди!

Некогашниот член на Лацио и ексбелгиски репрезентативец не ги бендисал соблекувалните на стадионот во Косовска Митровица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *