Бесарт Ибраими е подготвен за голови, Кејн е резерва кај Тотенхем

Жозе Мурињо одлучи да ги остави на клупата за резерви стандардните Љорис и Кејн, а Шкендија ќе тргне по изненадување со полн капацитет.

Слични вести...