Беше еден од јунаците за историскиот резултат, а сега „преку ноќ“ е исфрлен од тимот

Уште еден доказ дека фудбалот е чист бизнис

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *