Бешикташ го сака најдоброто од Вардар, договорена е долгогодишна соработка (ФОТО)

Шефот на скаутинг службата на турскиот гигант беше во клупските простори на „црвено-црните“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *