Би било убаво – Милан сака Барди да биде замена за Чалханоглу

„Калчомеркато“ објави интересна приказна, а нашиот репрезентативец би бил прв играч од Македонија што би го носел дресот на италијанскиот гигант.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *