Бил и Вестбрук излегоа на бис и сами го победија шампионот (Видео)

Возбудливо беше во Лос Анџелес, а тандемот бекови на Вашингтон визардс ги постигна сите 12 поени во продолженијата за победа против Лејкерс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *