Бизарно правило: НБА-играчите веќе нема да може да се „маскираат како нинџи”

Во новата сезона е забранет стилот кој лани беше хит.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *