Бизарно: Сите играчи на теренот ги чекаат судиите, но мечот не почна

Необична е причината поради која не се одигра мечот

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *