Блокотехна го доби дербито на Гевгелија

Предводени од феноменалниот Кенет Фундербург, Блокотехна и по четврти пат сезонава го победи Кожув

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *