Бобан Николов и Шериф му покажаа на Шахтар кој е главен во Тираспол

Голема победа на молдавскиот дебитант во ЛШ, а Халанд и во дресот на Борусија продолжи да урива рекорди.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *