„Бомба“ од Шпанија, Барселона добива супер засилување!

Каталонскиот тим работи на големо за реализација на овој трансфер

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *