Борбата траеше само 41 секунда, Американецот беспомошно лежеше и примаше удари (Видео)

Американскиот ММА борец, Андре Фили, беше брутално поразен од Бразилецот Жоандерсон Брито, и тоа во борба која траеше само 41 секунди, од кои во последните пет Фили беше на под, а Брито постојано го удираше во лицето, пред судијата конечно да го прекине ќотекот.

Фили шест години немаше пораз со нокаут, па на непријатен начин се потсети како изгледа тоа.

- Оглас -

Најнови вести