Борко Ристовски го одржа првиот тренинг по враќањето во Вардар

Двете принови на шампионот потпишаа и веднаш се фатија за работа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *