Борусија Дортмунд ќе се обиде да го симне Баерн од тронот

Седум години по ред титулата во Бундеслигата ја освојуваат само Баварците.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *