Борусија му е фудбалска судбина, се сели од Менхенгладбах во Дортмунд

Постигнат е договор за трансфер што ќе се реализира ова лето.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *