Ливерпул најмногу му се радува на Брентфорд, Лидс и Алиоски нека му ја мислат (Фото)

Англичаните ја објавија табелата од сезоната 1946/47 кога популарните Пчели последен пат беа дел од елитната лига

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *