Бруно им возврати на тие што го критикуваат: На телевизија секогаш изгледа многу лесно

Португалецот не им остана должен на сите оние кои го критикуваат дека погодува само од пенал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *