Буфон ќе се врати во дресот на Јувентус

Легендарниот голман повторно ќе брани за најтрофејниот италијански клуб

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *