Букер ќе го менува повредениот Лилард на Олстар-спекталот

Добар шутер го пополни местото на ѕвездата на Портланд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *