Букер со животна партија го елиминира шампионот, МВП Јокиќ го реши Портланд за последен пат (видео)

НБА ќе добие нов шампион по елиминацијата на Лејкерси во првата рунда од разигрувањата, Феникс закажа полуфинална серија против Нагетси.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *