Бум! Де Хеа стави крај на сите дилеми, добива „ѓаволско“ богатство

Шпанскиот голман наводно ставил потпис на нов петгодишен договор со Манчестер јунајтед, наскоро ќе има и официјализација

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *