Бундеслигашки „зицери“ и неизвесно Ел Класико во колото на Спортска прогноза

На неколку меча прогнозерите веќе си имаат свои јасни фаворити, а некаде се многу поделени.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *