Чеферин не ги разбира суперлигашите: Како тоа сакате да играте во Суперлигата и во ЛШ?

Чеферин бара објаснување од трите клуба кои не сакаше да ги именува, но се знаат кои се.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *