Чесите не сакаат да ризикуваат со Ковид-19 и ја откажаа базата во Единбург за ЕП

Веќе имаа резервирано престој во прекрасниот шкотски град, но на две седмици пред стартот го сменија планот и ќе летаат од Прага за Островот на трите дуели во фазата по групи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *