Чичарито како да не е свесен што се случува во светот

Додека луѓето стравуваат од Коронавирусот, мексиканскиот напаѓач си има други грижи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *