Чупиќ со двојна круна се прости од Вардар: Скопје е мојот втор дом (фото)

По пет години, две европски титули и бројни домашни трофеи, дојде време за разделба меѓу Чупиќ и Вардар.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *