Да го победиме Косово и да покажеме дека фудбалот не ни е заразен од смртоносен вирус

Уште точно 15 дена до историскиот меч на арената „Тодор Проески“, а дилеми има многу.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *