Да го видам Роналдо да јаде гом*а, искрено и јас би ги изел

Колкавo влијание има Португалецот се потврдува со една од најлудите изјави

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *