Да не е Роналдо, Јувентус само ќе ја сонуваше Лигата на шампиони (видео)

Најдобриот стрелец во Калчото со два гола во финишот го урна Удинезе и ја држи Старата дама во живот за топ 4

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *