Џек-потот му падна на Келн – Даде 9 гола на три меча, па доби наградно отсуство од тренерот

Баерн денеска ќе гостува кај популарните Јарци, кои имаат среќа, бидејќи гостите ќе играат без најдобриот стрелец и најдобар светски играч за ланската сезона

Слични вести...