Во Серија А ќе биде најчудното ново правило поради корона-вирусот, дали фудбалерите ќе може да издржат да не го прекршат?

Дури на 36 страници е напишан протоколот кој треба да се почитува за време на мечевите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *